Blog

Спілка Адвокатів України В М Київ, Адреса: Вул Велика Васильківська, 23-б В 2022: Відгуки, Сайт, Телефони, Гаряча Лінія, Режим Роботи, Ціни І Вартість Послуг

Роз’яснення про виконання адвокатами вимог щодо несумісності проходження військової або альтернативної (невійськової) служби з адвокатською діяльністю. 24 серпня 1991 року Верховна Рада тогочасної УРСР переважною більшістю голосів ухвалила Акт про проголошення незалежності України. Ця подія започаткувала новий етап у житті нашого… Відбулося засідання Дніпропетровського обласного осередку Ради адвокатів України, на якому були присутні члени ініціативної групи, які легалізували діяльність цієї організації в ГУЮ Дніпропетровській області.

Повідомляємо вам, що у разі наявності вільних місць,… Використання матеріалів цього сайту можливе http://radaadvokativ.org.ua тільки з посиланням на джерело. Заміна старих посвідчень на нові пластикові безкоштовно.

Порушення адвокатом порядку та строків сплати щорічних внесків вважається дисциплінарним проступком. Голова Ради адвокатів Кіровоградської області Р. Підтверджую, що зазначена вище інформація є достовірною та дозволяю обробляти та використовувати її, як мої персональні дані.

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем. У Києво-Могилянськії бізнес школі відбувся семінар для адвокатів «Медіація у адвокатській практиці». На розгляді у парламенті знаходиться законопроект «Про медіацію». Адвокати, що прийняли участь у семінарі отримують Сертифікати про підвищення кваліфікації.